Evden eve Nakliyat, evden eve taşıma, evden eve nakliye, nakliyat,Ayvaci Nakliyat

       Ayvaci Nakliyat bünyesinde modern araçlarımız içerisinde Elbiseleriniz için Dolaplar ve diğer eşyalarınız için koruma bariyerleri bulunmaktadır. Evden Eve Nakliye araçlarımızın tümü hizmetinize hazırdır.
Evden eve Nakliya Detaylı Bilgi İçin tıklayın.

Ayvacı Nakliyat olarak 2004 yılında Kastamonu’muza hizmet vermeye başladık.  “Evden eve eşya taşımacılığı” alanında Kastamonu’da ilk olduk. Sürekli gelişim anlayışı içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin beklentilerini profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirdik. Her yıl da kendimizi geliştirmeye, müşterilerimize daha nitelikli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 AYVACI NAKLİYAT olarak Kastamonu’da, evden eve eşya taşımacılığı yapabilmek için gerekli olan 
“K Yetki Belgesi” sahibi olan firmalardanız.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, 20. Kata kadar çıkabilen eşya taşıma asansörlerimiz ve kasası; eşya taşıma için düzenlenmiş çelik kasalı kamyonlarımız mevcuttur.

 

       

Yönetim Kadrosu


Sizlere her zaman Evden Eve Nakliyatta daha iyi hizmet vermek için , hem kalitemizi hem de felsefemizi değiştirmeden daha iyisini, modern araç filomuzla destekleyerek devam etmekteyiz.
Ayvaci Nakliyat geniş araç filosu ile hem Kastamonu içinde evden eve nakliyat işlerinizi hem de Şehirler arası nakliyat işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Ayvaci Nakliyat Sigortalı evden eve nakliyat işlemi ile eşyalarını koruyarak ve olası kayıplara karşı sigortalayarak taşıma işlemini gerçekleştirir.

Bizi tercih ettiğiniz  için teşekkür ederiz Ayvaci evden eve Nakliyat.

Ayvaci Nakliyat, ofisten ofise taşımacılık

Haber Listesi

Firmamız hakkında yeniliklerden haberdar olun. Haber Listemize katılmak için mail adresinizi yazın.


7 / 24 Evden Eve Nakliyat

Nakliyat için her an arayabilirsiniz.

 

 

Merkez

Gsm : (0536) 642 31 41

Gsm :
 

Gsm : (0506) 682 18 64